biuro@cgt.com.pl
  +48 18/549-15-10

Okna garażowe

W ofercie naszej firmy od niedawna znajdą Państwo trwałe i estetyczne okna garażowe. W bieżącej sprzedaży oferujemy 2 typowe wymiary okien, większy 100 x 60 cm i mniejszy wymiar 80x60 cm.Okna posiadają plastikową ramę w kolorze brązowym dopasowanym do koloru konstrukcji garażu i pojedynczą uchylną szybę. Cena okna obejmuje wykonanie otworu montażowego, którego umiejscowienie należy ustalić na etapie zamawiania garażu blaszanego. Otwór przygotowany do zamontowania okna posiada solidną ramę wspawaną w konstrukcję garażu a brzegi standardowo wykończone są estetycznymi obróbkami blacharskimi, które maskują linię cięcia i zasłaniają szpary w otworze montażowym.

Nasze okna są estetycznym i funkcjonalnym dodatkiem uzupełniającym ofertę. Zapewniają użytkownikom dostęp światła do wnętrza garażu i dzięki regulowanemu uchyłowi szyby umożliwiają przewietrzanie wnętrza garażu. W razie potrzeby istnieje również możliwość szybkiego zdemontowania skrzydła i pozostawienia otwartego otworu.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o nowoczesne i funkcjonalne okna garażowe. Ten estetyczny i praktyczny element wyposażenia garażu nie tylko zapewnia dostęp światła dziennego i świeżego powietrza, ale także podnosi walory wizualne całej konstrukcji.

 

Okna wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, przez co są odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych i długo wyglądają jak nowe. Z kolei kształt profilu minimalizuje proces osadzania się zanieczyszczeń. Nasze trwałe i estetyczne okna garażowe doskonale spełniają swoje funkcje i zdecydowanie podnoszą standard pomieszczenia, w którym zostały umieszczone.

 

 

 

 

 

 

W naszej ofercie znajdują się:

 

Okno PCV Brązowe 100x60

 

Okno PCV Brązowe 80x60

 

 

 

 

 

 

 

powrót