biuro@cgt.com.pl
  +48 18/549-15-10

Opinie o nas - czyli jak wybrać solidną firmę

Poszukując wykonawcy, który zrobi dla nas odpowiedni garaż blaszany, zanim dokonamy zamówienia warto sprawdzić kilka informacji:

  1. Uzyskać dane o firmie - najłatwiej wpisać nazwę firmy w wyszukiwarkę google i spawdzić co jest napisane na jej temat. Im więcej, tym lepiej. Kiedy znajdziemy dane rejestrowe i adresowe warto potwierdzić je na bezpłatnej stronie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod adresem: www.ceidg.gov.pl . Znajdziemy tam informacje o właścicielu, adresie firmy i dacie jej powstania. Dla przykładu naszą firmę można zidentyfikować wpisując w formularzu numer NIP Spółki Cywilnej, ponieważ w takiej formie prowadzimy działalność gospodarczą. Jeżeli przeglądacie Państwo witrynę jakiejkolwiek firmy, która nie podaje adresu działalności a jedynie numer telefonu i/lub adres email to jest to co najmniej podejrzane.
  2. Sprawdzić opinie o firmie - Dla firm oferujących swoje produkty na portalach aukcyjnych takich jak np. www.allegro.pl najprostrzym sposobem jest odnalezienie oferty lub karty użytkownika i sprawdzenie opinii wystawionych przez Kupujących. Jest to najbardziej miarodajna forma oceny.
  3. Skontrolować formy komunikacji z Klientem - Każda szanująca się firma powinna posiadać stacjonarne biuro obsługi Klienta zlokalizowane w siedzibie, gdzie poza możliwością osoboistego zamówienia istnieje również możliwość kontaktu z Klientem na odległość, czyli np. wysłania bądź odebrania faxu, zeskanowania i przesłania emailem szkicu czy oferty. Zwiększmy czujność kiedy firma oferująca swoje usługi nie posiada numeru stacjonarnego albo faksu lub nie jest w stanie potwierdzić zamówienia szkicem, albo w godzinach pracy nikt nie odbiera telefonu. Dobrym zwyczajem każdego Sprzedawcy powinno być również oddzwanianie na połączenia nieodebrane.

 

powrót